30 липня Мезинський національний природний парк презентував рекреаційний потенціал своєї території на колоритному святі єдності, миру і традицій поколінь – Миколаївському ярмарку

       14-й Миколаївський ярмарок пройшов цієї суботи у Коропі (Чернігівська обл.).   Завітали на ярмарок традиційні гетьман Многогрішний, баба Калачиха, бургомістр, і поштмейстер. А за ними представили свої таланти та вміння учні районного центру дитячої та юнацької творчості, районної школи мистецтв, з парадним маршем пройшовся головною доріжкою духовий оркестр. Далі в костюмованому параді взяли участь організації, установи та сільські громади, кожне село продемонструвало свою історію, самобутність, колорит.

     Вже традиційно на ярмарку свою експозицію представляє Мезинський національний природний парк, яка містить  інформаційний банер з матеріалами про парк, сувенірну продукцію нашої установи та зімпровізована експозиція Мезинської палеолітичної стоянки. Цього річ відвідувачів ми пригощали запашним чаєм з лікарських трав, канапе з варенням лісових ягід, варениками. А ще гості ярмарки мали змогу виграти в лотерею безкоштовні екскурсії територією НПП, отримати на згадку друковане видання про парк або ж сувенір.

      Ярмаркувальники також мали змогу помилуватися та придбати художні вироби та вироби домашнього вжитку, виготовлені руками місцевих майстрів, у “Містечку майстрів”, а відпочити та покуштувати місцевих смаколиків у куренях.

      Голова обласної ради Ігор Вдовенко порівняв Миколаївський ярмарок із Сорочинським: «Вражає історія заснування цього свята, коли ікона Миколи Чудотворця врятувала Короп від холери. Кожна громада знаходить свій привід для святкування дня міста, але подібної дивовижної історії чути не доводилося. Миколаївський ярмарок не має конкурувати з Сорочинським, він – інший, надзвичайний та самобутній».

     Підбиваючи підсумки за облаштування кращого куреня оргкомітет визначив переможців: третє місце зайняв Мезинський національно-природній парк, друге – Сохачі, перше – Атюша.

 

Більше фото тут: http://cheline.com.ua/news/society/koloritne-svyato-u-koropi-yili-pili-ta-miru-bazhali-foto-18406

 

Провідний фахівець з рекреації Мезинського НПП

Наливайко А.Є.

Залишити відповідь