15 квітня – День екологічних знань

Термін екологія походить від двох давньо-грецьких слів: «oikos» — будинок, житло, притулок і «logos» — наука, вчення.
Для єдності людини з світом в якому вона мешкає, відповідальності за природу та гармонію в цих відносинах, потрібні екологічні знання.
Відомо, що отримуючи такі знання, людина відкриває по-новому навколишній світ, починає розуміти значення багатьох процесів, законів, зв’язків у природі.
В Україні День екологічних знань відзначається з 1996 року.
Основне завдання відзначення цієї дати – привернути увагу до популяризації та поширення екологічних знань, адже саме вони служать фундаментом формування екологічної культури населення.
Цей день важливий не лише для професіоналів та волонтерів екологічної сфери, а й для кожного з нас, бо екологічна культура є запорукою збереження як планети, так і здоров’я всього людства. Те, якою буде природа в майбутньому залежить від кожної особистості. Саме розуміння людиною екологічних питань дає змогу вести мову про нову – екологічну картину світу.
Фахівці Мезинського НПП активно проводять еколого-просвітницьку роботу серед дітей, молоді та населення. Завдяки поширенню даної інформації все більше людей долучається до охорони та вирішення проблем навколишнього середовища.
Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження навколишнього середовища та здоров’я майбутніх поколінь!
                                                      Марина Усок, провідний фахівець
                                                      з екологічної освіти

 

Залишити відповідь