Рукокрилі потребують охорони

Однією з найбільш незвичайних природоохоронних дат у Європі є «Ніч кажанів», яку відзначають в ніч з 20 на 21 вересня. Проведення в Україні акції «Ніч кажанів» є значною подією, оскільки на території нашої держави всі види рукокрилих занесені до Червоної книги України.
Маючи мету привернути увагу школярів до проблем рукокрилих та їх охорони, працівники еколого-освітнього відділу Мезинського національного природного парку відвідали Крисківську та Іванківську школи Коропського району.
Для учнів початкової ланки була проведена лекція та презентація на тему «Як живуть кажани», з якої учні дізналися про те як виглядають кажани, чим харчуються, як спілкуються, де мешкають. Діти також ознайомилися з видами рукокрилих, що мешкають на території Мезинського НПП. Закріпили отриману інформацією вікториною «Що ви знаєте про кажанів?». На закінчення заходу діти взяли участь у майстер класі по виготовленню кажана в техніці орігамі.
Після проведення даного заходу учні усвідомили, що кажани не несуть ніякої загрози для людини, приносять лише користь та потребують нашої охорони.

На підтримку руху “Дій за ОЗОН” в Мезинському НПП провели ряд екозаходів

16 вересня, в Міжнародний день охорони озонового шару, екоосвітяни Мезинського національного природного парку провели тематичне заняття «Як я можу допомогти в збереженні озонового шару» із учнями 5-8 кл. Крисківської, Іваньківської та Деснянської шкіл Коропського району. В ході уроку учні переглянули мультфільм «Озі-озон», пограли в еко-гру «Озі-озон» та засвоїли головну, з екологічної точки зору, властивість озону – поглинання біологічно небезпечного ультрафіолетового випромінювання Сонця.
Також, на підтримку обласного конкурсу малюнків, виробів та композицій «ДІЙ ЗА ОЗОН!», оголошеного Чернігівським товариством охорони природи, фахівець Мезинського НПП Науменко Людмила з гуртківцями, учнями 6 кл. Деснянської школи виготовили творчу композицію «Озі-озон діє за ОЗОН!». Робота посіла ІІ місце та отримала диплом переможця й інші призи.

16 вересня – Міжнародний день охорони озонового шару

На підтримку конкурсу «ДІЙ ЗА ОЗОН!», оголошеного Чернігівським товариством охорони природи, Мезинський НПП з гуртківцями, учнями 6 кл. Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Коропського р-ну 12 вересня 2019 р. виготовили творчу композицію «Озі-озон діє за ОЗОН!» та провели бесіду на тему «Як я можу допомогти в збереженні озонового шару».