ПОЛОЖЕННЯ про щорічний конкурс Мезинського НПП “Новорічний букет замість ялинки” в рамках акції “Не рубай ялинку”

Новорічне свято нерозривно пов’язане в нашому уявленні із зеленою красунею – ялинкою, прикься дерев, які впродовж нетривалого часу і є окрасою наших помешкань, а потім засохлі, знівечені, вже на початку січня викидаються на смітник.
Невже незамінна жива ялинка? Звісно, що ні. Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев, з допомогою цікавих композицій.
Зимовий букет – найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. А ще створення новорічних композицій – це екологічно, зручно, сучасно, привабливо та стильно.
Мезинський національний природний парк запрошує учнівську молодь, вчителів, працівників сільських рад, будинків культури та небайдужих жителів району взяти участь у щорічному конкурсі “Новорічний букет замість ялинки” в рамках акції “Не рубай ялинку”.
Вимоги до робіт:
― букети і композиції повинні мати новорічну тематику;
― бути складеними з гілок хвойних рослин або з матеріалів, які їх зможуть замінити;
― використовувати різноманітні матеріали, які зібрані без шкоди для природи.

Конкурс рекомендовано проводити в базових школах Коропського району з 10 по 29 грудня 2012 року. Найкращі шкільні композиції та букети Оргкомітет конкурсу просить сфотографувати і надіслати на його адресу до 15 січня 2013 року. Просимо вказувати назви найоригінальніших композицій та П І П/б їх авторів.
Нагородження відбудеться по закінченню конкурсу. Найкращі роботи будуть відмічені подарунками та Грамотами Переможців конкурсу. . Параленьно буде проводитися інтернет-голосування на офіційному сайті Мезинського НПП mezinpark.com.ua. Проголосувати зможе кожен бажаючий, а робота яка набере більше всього голосів і буде переможцем.

Адреса Оргкомітету:

Відділ науки, екоосвіти та рекреації,
Мезинський НПП,
с. Свердловка,
Коропський р-н, 16212,
Тел. 3-58-13.

Залишити відповідь