До Всесвітнього дня водно-болотних угідь

      В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники Мезинського НПП щороку проводять освітні і роз’яснювальні заходи. Так, 1-2 лютого у Деснянській та Понорницькій ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені екологічні бесіди для дітей різних вікових груп. Всі заходи розпочиналися з розповіді про водно-болотні угіддя, їх охорону та наявність у нашому краї.

         Для учнів 2-5 класів за допомогою мультимедійної презентації було прочитано лекцію «Тваринний і рослинний світ боліт». З неї школярі дізналися, що водно-болотні угіддя дуже важливі для життя та процвітання людства. Вони підтримують величезне різноманіття форм життя на нашій планеті, захищають береги та немов губки вбирають воду під час повеней. Також був проведений майстер-клас з виготовлення жабки в техніці орігамі. Використовуючи кольоровий папір діти із захопленням створювали майбутню тварину і, звичайно, після завершення з великою гордістю демонстрували вироби.

        Учні 8 класу Понорницької ЗОШ прийняли участь в екологічному брейн-ринзі «Пізнаємо водно-болотні угіддя». Така нетрадиційна форма заходу сприяла активній участі всіх учасників заходу, а головне, допомогла усвідомити необхідність збереження цих екосистем.

     

Проведені заходи розширили кругозір школярів, активізували інтерес підростаючого покоління щодо проблем охорони екосистем водних угідь, а на завершення – отримали тематичні календарі та наліпки.

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook

Залишити відповідь